Przystań Psychologiczna Tel. 533 300 999

Oferta

Przemawia za nami nasze doświadczenie, wykształcenie i pasja. Poszukujesz rozwoju w branży psychologii? Sprawdź, nasze możliwości kształcenia.

Oferta dla Profesjonalistów

Superwizja Indywidualna

Superwizja grupowa

Praktyki

Współpraca

Dlaczego warto nas wybrać?

Twoja Przystań Psychologiczna

Doświadczenie

Prowadzimy poradnię od ponad 13 lat, przez cały czas udoskonalamy nasze usługi, rozbudowujemy zespół i rozwijamy się dla naszych klientów.

Kompetencje

Nasz zespół począwszy od zarządzania, administracji po specjalistów, składa się z osób kompetentnych i stosownie wykształconych. Zapytaj nas o poświadczenia kwalifikacji i certyfikaty, zawsze chętnie udzielimy informacji.

Podejście do klienta

Jesteśmy z Państwem często w trudnych chwilach. wiemy jak ważna jest wyrozumiałość i troska. Indywidualne podejście do każdego z naszych klientów to nasz priorytet. Chcemy, aby czuli się Państwo z nami jak najlepiej dlatego jesteśmy uważni na wszelkie wskazówki i potrzeby.

Idea

Kierujemy się ideą niesienia pomocy. Naszym naczelnym celem jest wsparcie każdego, kto zgłosi się do naszej placówki. Od kilku lat wzbogaciliśmy swoją działalność o blisko 9 placówek wsparcia dla dzieci i młodzieży działających z ramienia NFZ.