Przystań Psychologiczna Tel. +48 533 300 999

Dla Profesjonalistów

Współpraca

Z kim współpracujemy?

Jesteśmy dynamiczną firmą działającą na rynku od ponad 14 lat, co pozwoliło nam zdobyć szerokie doświadczenie i zaufanie naszych klientów. Dzięki naszemu długotrwałemu zaangażowaniu w branży, stało się to możliwe dzięki wsparciu naszych wspaniałych klientów i współpracy z cenionymi partnerami.

Od wielu lat współpracujemy z: Fundacją Terapeutyczną, Szkołą TUS, Przystanią Psychologiczną, PSYCHOLOGiJĄ, Wyższą Szkołą Rehabilitacji, Uniwersytetem SWPS oraz Mentalcure.

Nasi specjaliści to serce i duma naszej firmy. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych ekspertów, z niemalże wszystkimi specjalizacjami w dziedzinie, co pozwala nam kompleksowo i wszechstronnie realizować potrzeby naszych klientów. Nasza wiedza, doświadczenie i pasja do pracy pozwalają nam dostarczać usługi na najwyższym poziomie, zawsze kierując się indywidualnymi potrzebami każdego klienta.Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmowymi, dostosowując nasze podejście do ich unikalnych oczekiwań i celów. Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnej satysfakcji i pozytywnego doświadczenia każdemu, kto zdecyduje się skorzystać z naszych usług.

Co możemy dla Ciebie zrobić:

Warsztaty grupowe interpersonalne

Indywidualne wsparcie pracowników

Coaching indywidualny oraz grupowy

Warsztaty przeciwdziałające wypaleniu zawodowemu

Kursu trenerskie umiejętności społecznych

Kursu trenerskie zastępowania agresji

Warsztaty z komunikacji firmowej

Grupy wsparcia dla pracowników

Warsztaty z zakresu wellbeingu dla pracowników i kadr

Kurs technik panowania nad stresem i tremą

Szkolenia z wystąpień publicznych

Wsparcie menagerow i właścicieli firm w temacie replacementu

Klaudia Palka

 Dzień dobry,

Zapraszam do współpracy świadomych managerów i właścicieli firm, którzy wiedzą jak ważne jest dobre samopoczucie pracowników. Od lat wspieramy małe i duże firmy, pomagając w utrzymaniu zaangażowania zespołu. Skutecznie przeciwdziałamy wypaleniu zawodowemu i rozwiązujemy konflikty, czy trudności w komunikacji. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, zapewne wiesz jak ważnymi czynnikami w funkcjonowaniu działalności są rzetelna komunikacja i zaangażowanie. Przystań Psychologiczna idzie o krok dalej, daj nam szanse na poprawę jakości życia Twoich pracowników i zaobserwuj wzrost wyników w swojej firmie. W ramach naszej współpracy, gwarantuję Ci pełne wsparcie, indywidualne podejście przez cały czas trwania naszej relacji.

Klaudia Palka

tel. 509 689 999

mail: kpalka@przystan-psychologiczna.pl