Przystań Psychologiczna Tel. +48 533 300 999

Wartości

Profesjonalizm: Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, z zastosowaniem najnowszej dostępnej wiedzy.

Indywidualne podejście: Traktujemy każdego klienta jako unikalną historię i dostosowujemy nasze metody do jego indywidualnych potrzeb.

Empatia i szacunek: W każdej interakcji kierujemy się empatią i głębokim szacunkiem dla naszych klientów oraz siebie wzajemnie.

Bezpieczeństwo i anonimowość: Zapewniamy pełną dyskrecję i bezpieczeństwo.

Rozwój i doskonalenie: Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych umiejętności i poszerzania wiedzy. Oprócz regularnych szkoleń Podlegamy superwizjom oraz cyklicznym zespołowym interwizjom w trakcie których dzielimy się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą.

Zaangażowanie: Jesteśmy w 100% zaangażowani w proces terapeutyczny i dobrostan naszych klientów. Jesteśmy zespołem specjalistów którzy kochają to co robią. Każdy zakończony proces terapeutyczny jest dla nas powodem do olbrzymiej radości.

Zespół: Jesteśmy zespołem nie tylko z nazwy. Poza spotkaniami zawodowymi, po prostu się lubimy. Reglanie organizujemy spotkania naszego teamu aby tworzyć i wzmacniać istniejącą między nami więź i współpracę.