Co to jest superwizja indywidualna?
Superwizja indywidualna to wyjątkowe wsparcie, które oferuje personalizowane mentorowanie i rozwojowe doradztwo. To indywidualne spotkania z doświadczonym superwizorem, który poświęca czas i uwagę na rozwój Twoich umiejętności zawodowych.
Dlaczego jest tak ważna?
Superwizja indywidualna jest ważna, ponieważ daje Ci możliwość skupienia się na Twoich unikalnych potrzebach i celach. Superwizor pomaga Ci analizować swoją pracę, identyfikować mocne strony i obszary do poprawy, co przyczynia się do Twojego samorozwoju i wzrostu zawodowego. Nasi specjaliści są pod stałą indywidualną lub grupową superwizją, co gwarantuje jakość naszych usług.
Czego się spodziewać?
- dogłębnego zrozumienia specyfiki klienta
- możliwość refleksji nad własną praktyką zawodową
- doskonalenia swoich umiejętności zawodowych
- wsparcia emocjonalnego w trudnych sytuacjach
- lepszego zrozumienia etyki zawodowej i podejmowania odpowiednich decyzji
Dla kogo są zajęcia?
Jeśli pragniesz rozwijać swoje umiejętności, zdobyć nowe perspektywy i otrzymać wsparcie w doskonaleniu swojej pracy, superwizja indywidualna jest odpowiednia dla Ciebie. To doskonały sposób na zgłębianie swojej specjalizacji, doskonalenie technik i podejść, radzenie sobie z trudnościami zawodowymi oraz doskonalenie umiejętności interpersonalnych.
Superwizję indywidualną prowadzi:
Damian Szestopałko
Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta, superwizor-aplikant Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Członek Sekcji Psychoterapii PTP, pracuje w Poradni Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień „ Monar-Hoża” oraz prowadzi prywatną praktykę. Autor i współautor publikacji w miesięczniku „Świat problemów”. Prowadzący szkolenia z zakresu „Systemowego rozumienia rodziny”, a także grupy genogramowe.
Proponuje zintegrowany relacyjny model superwizji opierający się na koncepcji intersubiektywnej. Oznacza to, że niezależnie od paradygmatu pracy psychoterapeuty, stwarza przestrzeń do zamysłu nad relacją z klientem z uwzględnieniem pola wieloobrazu jako wzajemnego wpływu subiektywnej rzeczywistości klienta i terapeuty. Stosuje także spojrzenie metasystemowe, pozwalające na wgląd w intrapsychikę oraz relacji interpersonalne: superwizanta, jego klienta, oraz systemu, w którym klient funkcjonuje. Dalszym etapem takiego spojrzenia jest zjawisko inkluzji polegającej na umiejętności jednoczesnego utrzymania w świadomości: własnego „ja” psychoterapeuty wraz z wejściem w świat klienta. Dopełnieniem dostrzeżenia wielostronnego charakteru relacji jest przełączanie się między metapoziomem (obserwacją z zewnątrz), a uczestniczeniem w relacji inkluzywnej. Superwizję rozumie jako bezpieczną przestrzeń do zamysłu, wglądu, inspiracji, nauki i rozwoju, a także wyjścia z impasu w przypadku trudnego procesu psychoterapii.
Zaprasza do superwizji wszystkie osoby z „grupy pomocowej”, którym bliskie jest powyższe spojrzenie na drogę do rozwiązywania natrafianych problemów, rozwoju, inspiracji i samodoskonalenia.
czas: 50 min
cena: 250 zł
Zapraszamy do zapisów pod numerem 533 300 999 lub mailowo recepcja@przystan-psychologiczna.pl