Przystań Psychologiczna Tel. 533 300 999

Ewelina Skotnicka

Specjalizacje:

 • zaburzenia nastroju,
 • zaburzenia lękowe,
 • zaburzenia osobowości,
 • seksuolog dzieci i młodzieży,
 • terapeuta grupowy

Psycholożka, seksuolożka, psychoterapeuta w trakcie kształcenia oraz terapeuta dzieci i młodzieży, a także członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej

i Behawioralnej.

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie o specjalności psychologia kliniczna. Po studiach podyplomowych z zakresu seksuologii klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Po 2-letnim kursie psychoterapii poznawczo-behawioralnej (CBT) dzieci i młodzieży w Poza Schematami, a także w trakcie 4-letniego szkolenia Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (CBT) w Crescentii.

Po stażu w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie oraz w Zakładzie Seksuologii Klinicznej Instytutu Seksuologii Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Uprawnienia Edukatora Seksualnego otrzymała w Fundacji Promocji Zdrowia Seksualnego im. dr. Stanisława Kurkiewicza.

W 2023 roku zdobyła certyfikat Lighthouse Parenting Programme pierwszego stopnia (basic training) pod okiem twórcy ww. programu, Gerrego Byrne'a.

Jest nauczycielem kontraktowym po ukończonych studiach podyplomowych z przygotowania pedagogicznego oraz organizacji i zarządzania w oświacie na Uczelni Nauk Społecznych. W głównych obszarach zainteresowań zawodowych szczególne miejsce zajmują seksualność osób neuroróżnorodnych w różnym wieku, zaburzenia nastroju, lękowo-depresyjne i lękowe u osób nastoletnich i dorosłych, a także nadmiarowe korzystanie z ekranów i nowych technologii u dzieci i nastolatków.

Prowadzi konsultacje indywidualne osób dorosłych, nastoletnich i dzieci, a także konsultacje rodzicielskie oraz konsultacje par.

   
  Czas pracy:
  • poniedziałek: 16:00 - 21:00
  • piątek: 09:00 - 15:00