Przystań Psychologiczna Tel. 533 300 999

Ewa Biedrzycka

Specjalizacje:

  • terapia indywidualna osób dorosłych,
  • depresja,
  • zaburzenia lękowe,
  • zaburzenia nastroju

Jestem dyplomowanym psychologiem. Ukończyłam psychologię społeczną na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz Podyplomowe Studia Prawa Dowodowego, Kryminalistyki oraz Nauk Pokrewnych na Uniwersytecie Warszawskim.

Obecnie jestem w trakcie 4 – letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym TPB z dialogiem motywującym DM w szkole akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej I Behawioralnej (PTTPB) I Europejskie Towarzystwo Terapii Poznawczej I Behawioralnej (EABCT)

Pomagam osobom, które między innymi pragną zmiany w swoim życiu, doświadczają trudności w relacjach, zmagają się z niskim poczuciem własnej wartości, depresją, silnymi emocjami i nadmiernym stresem, mają poczucie niezrozumienia siebie, znajdują się w kryzysie psychicznym, doświadczają zaburzeń psychicznych takich jak zaburzenia nastroju, lękowe.

Największą wartością w pracy z drugim człowiekiem jest dla mnie możliwość zbudowania autentycznej relacji opartej na otwartości, akceptacji i zrozumieniu potrzeb drugiej osoby. W swojej pracy kieruję się dobrem i szacunkiem dla drugiego człowieka, któremu mogę towarzyszyć w procesie zmiany, mierzeniu się ze swoimi trudnościami, poszukiwaniu i zrozumieniu siebie oraz odkrywaniu własnego potencjału.

Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w Psychomedic, gdzie odbyłam staż psychologiczny, w II Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Bródnowskim i w placówce oświatowej.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Czas pracy:

  • czwartki - 10:00 - 15:00
  • soboty - 10:00 - 16:00