Przystań Psychologiczna Tel. 533 300 999

Justyna Kuczmierczyk

Specjalizacje:

  • terapia indywidualna osób dorosłych,
  • terapia par,
  • terapia rodzin

Dyplomowana psychoterapeutka w Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej - 4,5 letnie szkolenie psychoterapeutyczne, pod kierownictwem prof. dr hab. Andrzeja Cechnickiego, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Ukończyła kurs podstawowy i zaawansowany Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach; dodatkowo - kurs mediacji rodzinnych w Polskim Centrum Mediacji.

Ze względu na specyfikę codziennej pracy w ośrodku pomocy społecznej korzysta z wiedzy nabytej podczas uczestnictwa w kursach i szkoleniach z zakresu pracy z osobami uzależnionymi, doznającymi przemocy, stosującymi przemoc czy też osobami, które znały się w skomplikowanej, kryzysowej sytuacji.

Pracuje z parami przechodzącymi różnego rodzaju trudności w relacji czy też będącymi w sytuacji okołorozstaniowej, ale też wspiera w rozwoju związku, wydobyciu jego zasobów i potencjału.

Swoją pracę poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Stale podnosi swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach i konferencjach.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Udziela wypowiedzi eksperckich współpracując z Magazynem Dbam o zdrowie

Czas pracy:

  • wtorki: 17:00 - 21:00
  • czwartki: 17:00 - 21:00