Weekend z Mindfulness

 
Weekendowe Warsztaty Wyjazdowe dla dorosłych, to nasza, wyjątkowa wersja City Break. Udało nam się połączyć przyjemne z pożytecznym i tak oto powstały Warsztaty Psychologiczne przeplatane wypoczynkiem, rlaksem i ciekawymi aktywnościami. Zrób sobie prezent, poznaj ciekawych ludzi, a pod okiem specjalistów popracuj nad ważnymi obszarami swojego życia. 
 

Dla kogo?

Dla osób, które chcą popracować nad uważnością i koncentracją, razem lub indywidualnie. Zajęcia pozwolą poznać uczestnikom praktyczne techniki radzenia sobie ze stresem oraz odreagowywania napięcia. Elementy relaksacji połączone z pięknem natury pozwolą nam naładować baterie na długi czas! 
 

Program warsztatów psychologicznych

Prawdziwie wartościowy wypoczynek, to ten spędzony aktywnie. Mamy jednak lepszy pomysł niż skoki na bungee czy wysokogórskie wycieczki. Proponujemy aktywną pracę nad stresem oraz relacjami w rodzinie.
Nasz weekendowy wyjazd będzie dla Ciebie okazją do ćwiczenia uważności oraz metod radzenie sobie ze stresem.

Jeżeli ciężko pracujesz w ciągu tygodnia, Warsztaty weekendowe będą dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, oderwij się na chwilę od obowiązków, wypocznij w otoczeniu kojącej przyrody i złap równowagę!

 
Prowadzący warsztaty:
 
Natalia Koperska (psycholog sportu, trenerka rozwoju osobistego z wieloletnią praktyką w zawodzie).
 

Celem zajęć jest między innymi:

 • poznanie i ćwiczenie technik relaksacji
 • doskonalenie koncentracji i uważności
 • budowanie poczucia własnej wartości
 • praca nad redukcją stresu
 • uczenie się rozpoznawania emocji i potrzeb
 • odreagowanie napięć emocjonalnych
 • kształtowanie umiejętności rozwiązywania konfliktów
Termin:

2 – 4.10.2020

Miejsce:

Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Sobienie Szlacheckie

Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club 

Zaprosimy Państwa do wyjątkowego hotelu, który mieści się w odrestaurowanym pałacu szlacheckim wybudowanym około roku 1880. Hotel znajduje się jedynie 35 km od Warszawy. Wnętrza są niezwykle eleganckie i stylowe, a każdy gość poczuje się tu wyjątkowo dostojnie.

Ten przepiękny kompleks pałacowy zlokalizowany jest w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, a sąsiedztwo 9 hektarowego parku stwarza znakomite warunki do wymarzonego wypoczynku i aktywności rekreacyjnej.

Infrastruktura

Dla gości dostępny jest duży park, basen, jak również ekskluzywne SPA. Ponadto hotel oferuje mnogość atrakcji, w tym profesjonalne mistrzowskie pole do golfa, trzy korty tenisowe – na wyłączność AB active podczas pobytu, kłady, escape room, strzelnicę, tenis stołowy, boisko do piłki siatkowej, lotnisko Sobienie ze szkołą awiacji.  

Wyżywienie

 • Posiłki w restauracji pałacowej:

  2 śniadania – bogate i zdrowe w formie bufetu szwedzkiego
 • 2 lunche w formie różnorodnego bufetu
 • 2 kolacje w formie różnorodnego bufetu

Program sportowy

Obok warsztatów z uważności oraz radzenia sobie ze stresem ze znaną psycholog oraz trener rozwoju osobistego Natalią Koperską będzie aktywnie i twórczo dzięki naszej wspanialej kadrze – m.in. Grzegorz Malinowski w roli głównej już planuje, czym zaskoczyć uczestników, zintegrować grupę i jak ich aktywować przez zajęcia ruchowe .

  

Cena:  
 
1150 pln

Cena zawiera

Pobyt – 2 noclegi w pięknym Hotelu Sobienie Królewskie, wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje, w ramach współpracy z Przystanią Psychologiczną w Warszawie – zajęcia z trenerem uważności dla rodziców i dzieci, warsztaty nt. metod radzenia sobie ze stresem, parking hotelowy, podatek VAT.
 
Organizator:
 
AB active Anna Kowalik
ul. Rzodkiewki 7/2
02-748 Warszawa, Polska
NIP: 527-169-25-96
REGON: 142484901

Koncesja Organizatorów Turystyki nr 1160

Gwarancja Ubezpieczeniowa w AXA Polska nr 318 541

 

Transport:

We własnym zakresie.

Ubezpieczenie:

FAKULTATYWNE: ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 3% wartości imprezy

 
Zapisz się  już dzisiaj!
 
Partnerzy: