Weekend Ojciec i Syn

Jaki ojciec, taki syn

Nie jest to pusty frazes. Faktycznie dziecko kształtuje się poprzez obserwację ciebie. Nie mają znaczenia rady, które mu dajesz, ale obserwacja ciebie, twojego stosunku do niego, twoich relacji z partnerką, z ludźmi, stosunku do pracy, do świata, do życia. Z ciebie czerpie wzorce męskości, ciebie naśladuje, twoje nawyki koduje na twardym dysku swojej tożsamości.

Im bardziej świadomy jesteś tego, jak to działa, tym większe w tobie poczucie odpowiedzialności, tym większa pokora i gotowość do samorozwoju. Co więcej, zdajesz sobie sprawę jak ogromne znaczenie ma dla twojego syna czas wartościowo spędzony ze swoim ojcem.

Wychodząc naprzeciw potrzebom twoim i twojego syna zapraszamy na dwuetapową, wspólną przygodę. Pierwszym etapem jest trzydniowy wyjazd dla samych ojców, dorosłych mężczyzn, którzy we wspólnym doświadczeniu, w moim towarzystwie, w ramach pasjonujących, intensywnych przeżyć terenowych zbudują ze sobą więź, a jednocześnie zdobędą praktyczną wiedzę z zakresu psychologii relacji z synem.

Wszystko po to, by w wartościowy i cenny dla ojców i synów sposób przeżyć niezapomnianą, wspólną przygodę podczas drugiego wyjazdu. Ojcowie z synami, razem, w terenie i na sali warsztatowej doświadczać będą tego rodzaju bliskości, jaka procentować będzie dla jakości ich relacji oraz stanie się kamieniem węgielnym dojrzałej męskości tych drugich.

Świat współczesny, szczególnie w naszym kręgu kulturowym, wyeliminował niemalże zupełnie niezwykle istotny przejaw mądrego, międzypokoleniowego obcowania mężczyzn w męskim gronie. Ten dwuetapowy wyjazd jest zaktualizowaną, pełną frajdy i zabawy, jednocześnie bazującą na gruntownym przygotowaniu i doświadczeniu w zakresie psychologii rozwoju mężczyzny, niezapomnianą przygodą o charakterze inicjacji w świadomą męskość, jakiej mężczyźni naszych czasów tak bardzo potrzebują. To doświadczenie jest darem dla ciebie, dla twojego syna i jego przyszłej dojrzałej męskości.

Sam odpowiedz sobie na pytanie, czy warto i podejmij spójną z tobą decyzję.

 

Miejsce:

 

Hotel AMELIÓWKA * * *

 

Mąchocice Kapitulne

 

Hotel Ameliówka:

Hotel Ameliówka, Góry Świętokrzyskie - pięknie położony obiekt turystyczny w Górach Świętokrzyskich. Zachwyca tu bajeczna Dolina Wilkowska, zwana doliną poetów, przepasana wstęgą rzeki Lubrzanki, usadowiona pomiędzy Łysogórami, Pasmem Masłowskim i Klonowskim, kończy się na wschodzie naprzeciw Łysicy, z której spływa w dół zieleń Puszczy Jodłowej. Ameliówka położona jest na zboczu Góry Dąbrówki.

 

Infrastruktura

 

Na terenie hotelu znajdują się: ogromna przestrzeń zieleni, park, w którym można wypoczywać, spacerując, duża drewniana wiata grillowa z paleniskiem i ławami, dwie restauracje z panoramicznymi tarasami z widokiem na góry, sala gier z bilardem i tenisem stołowym.

 

Wyżywienie

 

  • 2 śniadania
  • 2 lunche
  • 2 kolacje

 

CENA: 1199 PLN

KONRAD WILK (Coach, mentor, trener, mówca)

Cena zawiera

Pobyt – 2 noclegi w pięknym Hotelu Sobienie Królewskie, wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje, w ramach współpracy z Przystanią Psychologiczną w Warszawie – zajęcia z trenerem uważności dla rodziców i dzieci, warsztaty nt. metod radzenia sobie ze stresem, parking hotelowy, podatek VAT.
 
Organizator:
 
AB active Anna Kowalik
ul. Rzodkiewki 7/2
02-748 Warszawa, Polska
NIP: 527-169-25-96
REGON: 142484901

Koncesja Organizatorów Turystyki nr 1160

Gwarancja Ubezpieczeniowa w AXA Polska nr 318 541

 

Transport:

We własnym zakresie.

Ubezpieczenie:

FAKULTATYWNE: ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 3% wartości imprezy

 
Zapisz się  już dzisiaj!
 
Partnerzy: