Przystań Psychologiczna Tel. 533 300 999

Oferta dla dorosłych

Psycholog Sportu

O co chodzi?

Psychologia sportu to praca nad zwiększeniem samokontroli i opanowaniem stresu, udoskonaleniem zdolności koncentracji i uwagi, umiejętnością ukierunkowania wyobraźni na zwycięstwo, świadomym wykorzystywaniem wyobraźni w pracy i treningu, świadomym motywowaniem siebie i innych, komunikacją w zespole. Psycholog sportu towarzyszy również w procesie powrotu do zdrowia po kontuzjach i urazach.

Dla kogo?

Umiejętności te wykorzystują drużyny sportowe, indywidualni zawodnicy, biznesmeni, aktorzy oraz wszystkie osoby, chcące poprawić swoje funkcjonowanie w życiu zawodowym oraz poza nim. Pomagają one w optymalnym funkcjonowaniu w sytuacji silnego stresu (zawody, występ, trudne negocjacje) oraz w procesie przygotowywania się do niej.

Współpraca z psychologiem sportu opiera się na regularnych spotkaniach (1-2 razy w miesiącu) i samodzielnej pracy Klienta pomiędzy spotkaniami. Dokładny zakres współpracy oraz jej długość dostosowywane są do indywidualnych potrzeb Klienta i ustalane z nim po pierwszym spotkaniu. Pierwsze spotkanie ma charakter diagnostyczny.

Psycholog Sportu:

Zapisz się