Psycholog Sportu

Psychologia sportu to praca nad zwiększeniem samokontroli i opanowaniem stresu, udoskonaleniem zdolności koncentracji i uwagi, umiejętnością ukierunkowania wyobraźni na zwycięstwo, świadomym wykorzystywaniem wyobraźni w pracy i treningu, świadomym motywowaniem siebie i innych, komunikacją w zespole. Psycholog sportu towarzyszy również w procesie powrotu do zdrowia po kontuzjach i urazach.

Umiejętności te wykorzystują drużyny sportowe, indywidualni zawodnicy, biznesmeni, aktorzy oraz wszystkie osoby, chcące poprawić swoje funkcjonowanie w życiu zawodowym oraz poza nim. Pomagają one w optymalnym funkcjonowaniu w sytuacji silnego stresu (zawody, występ, trudne negocjacje) oraz w procesie przygotowywania się do niej.

Współpraca z psychologiem sportu opiera się na regularnych spotkaniach (1-2 razy w miesiącu) i samodzielnej pracy Klienta pomiędzy spotkaniami. Dokładny zakres współpracy oraz jej długość dostosowywane są do indywidualnych potrzeb Klienta i ustalane z nim po pierwszym spotkaniu. Pierwsze spotkanie ma charakter diagnostyczny.

 

Psycholog Sportu:

Warszawa Centrum:Warszawa Ursynów:
  • Natalia Koperska
  • Dorota Szewczuk
  • Natalia Koperska
  • Dorota Szewczuk