Męski Weekend "MĘSKA SPRAWA"

Męska Sprawa!

Cel

Głównym celem tego wyjazdu jest prawdziwa męska przygoda w towarzystwie innych facetów połączona ze zdobywaniem praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie ról mężczyzny we współczesnym świecie, skutecznych sposobów wpływania na różne konteksty życia i wartościowego się w nich odnajdowania.

Dla kogo

Ten wyjazd jest dla mężczyzny, który chce doświadczyć ciekawej, cennej odmiany od codzienności, chce pobyć po męsku, w męskich okolicznościach, z innymi facetami, który zarazem zdaje sobie sprawę z wartości swojego rozwoju nie tylko w kontekście zawodowym, ale również w życiu prywatnym, w relacjach z partnerką, rodzicami, dziećmi. Czuje, że są rzeczy, którym może się przyjrzeć korzystając ze wsparcia profesjonalnego, doświadczonego psychologa i coacha specjalizującego się w pracy rozwojowej z mężczyznami.

Charakter wyjazdu

Przed nami niezapomniana, wspólna wyprawa do dzikiej przyrody.

 

Miejsce:

 

Hotel AMELIÓWKA * * *

 

Mąchocice Kapitulne

 

Hotel Ameliówka:

Hotel Ameliówka, Góry Świętokrzyskie - pięknie położony obiekt turystyczny w Górach Świętokrzyskich. Zachwyca tu bajeczna Dolina Wilkowska, zwana doliną poetów, przepasana wstęgą rzeki Lubrzanki, usadowiona pomiędzy Łysogórami, Pasmem Masłowskim i Klonowskim, kończy się na wschodzie naprzeciw Łysicy, z której spływa w dół zieleń Puszczy Jodłowej. Ameliówka położona jest na zboczu Góry Dąbrówki.

 

Infrastruktura

 

Na terenie hotelu znajdują się: ogromna przestrzeń zieleni, park, w którym można wypoczywać, spacerując, duża drewniana wiata grillowa z paleniskiem i ławami, dwie restauracje z panoramicznymi tarasami z widokiem na góry, sala gier z bilardem i tenisem stołowym.

 

Wyżywienie

 

  • 2 śniadania
  • 2 lunche
  • 2 kolacje

 

Będzie po męsku, czyli intensywnie, pasjonująco, wesoło, konkretnie, mądrze i wartościowo.

 

 

CENA: 1199 PLN

 

KONRAD WILK (Coach, mentor, trener, mówca) 

 

Cena zawiera

Pobyt – 2 noclegi w pięknym Hotelu Sobienie Królewskie, wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje, w ramach współpracy z Przystanią Psychologiczną w Warszawie – zajęcia z trenerem uważności dla rodziców i dzieci, warsztaty nt. metod radzenia sobie ze stresem, parking hotelowy, podatek VAT.

Organizator: 
AB active Anna Kowalik
ul. Rzodkiewki 7/2
02-748 Warszawa, Polska
NIP: 527-169-25-96
REGON: 142484901
 
Koncesja Organizatorów Turystyki nr 1160
Gwarancja Ubezpieczeniowa w AXA Polska nr 318 541

Transport:

We własnym zakresie.

Ubezpieczenie:

FAKULTATYWNE: ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 3% wartości imprezy

 Zapisz się  już dzisiaj!

 

 

 

Partnerzy: